oi tainiofiloi
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

G4

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

G4 Empty G4

Δημοσίευση  Rea Τρι Οκτ 21, 2008 1:43 pm

(τι αθλιο αυτο με τους τιτλους, ακου G4 Neutral )

Λοιπον, το Γ4 ειναι σειρα του Alpha που αφηγειται την ζωη 7 μαθητων της Γ λυκειου. Τα πολλα κ διαφορετικα τρειλερ που παιζονταν ολο το καλοκαιρι μου ειχαν κινησει το ενδιαφερον αλλα δεν ειχα και πολλες προσδοκιες αφου θεωρουσα πρακτικα αδυνατον να ειναι καλο κατι για το οποιο ειχε την ιδεα ο λαζοπουλος Rolling Eyes Laughing

Τελικα ομως εκανα λαθος γιατι μου αρεσει πολυ! Βασικα οι ιστοριες μπορει να φανουν υπερβολικες σε καποιους αλλα... oh well, δυστυχως συμβαινουν ολα αυτα.
Η σειρα μου αρεσει παντως κυριως γιατι εχει απιστευτη μουσικη και θυμιζει πολυ 2:37, μια ταινια που ειναι μεγαλη αγαπη για μενα love
Ως κλασικη Ρεα απο τους χαραχτηρες συμπαθω πολυ Μαιρα( επειδη μου θυμιζει την Ρανια του Free Razz ) κ τον Πετρο (επειδη παντα συμπαθω πολυ τα nerds, ειδικα οταν αυτα διαβαζουν comics κ manga Razz ), αν κ συμπαθω και την υπολοιπη παρεα τους.

Καθε Τριτη στις 23.00
Rea
Rea
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ηλικία : 35
Location : Athens
Registration date : 09/09/2008

https://tainioifiloi.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

G4 Empty Απ: G4

Δημοσίευση  Philip Τρι Οκτ 21, 2008 6:00 pm

Και μένα μου άρεσε πολυ, αλλα γιατι λές οτι ο Λαζόπουλος δεν εχει ωραίες ιδέες? Τουλάχιστον στα καλλιτεχνικά οτι εχει κάνει μεχρι τώρα είναι απο αρκετα καλό εως πολύ καλο..
Philip
Philip

Αριθμός μηνυμάτων : 29
Ηλικία : 34
Registration date : 10/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

G4 Empty Απ: G4

Δημοσίευση  Rea Τρι Οκτ 21, 2008 8:48 pm

ε μωρε γνκ τον αντιπαθω απιστευτα. για την ακριβεια τον σιχαινομαι. οποτε μη μου δινεις ιδιεταιρη σημασια, απλα βρισκω παντου αφορμες για να τον θαβω Razz
Rea
Rea
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ηλικία : 35
Location : Athens
Registration date : 09/09/2008

https://tainioifiloi.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

G4 Empty Απ: G4

Δημοσίευση  divebomb Τρι Οκτ 21, 2008 10:50 pm

χαχα ετσι ετσι Very Happy
κ μενα μ αρεσει πολυ η σειρα (αν κ το τελευταιο επεισοδιο το βρηκα ψιλομετριο, γνκ καπως υπερβολικο σε καποια σημεια και ξενερωτο σε καποια αλλα) παρολο που αναμειγνυεται ο λαζοπουλος
μ αρεσουν πολυ η μαϊρα, η νινα, η φανη κι ο λουκας ναι επεισης πολυ καλοι..
divebomb
divebomb
Moderator
Moderator

Αριθμός μηνυμάτων : 72
Registration date : 09/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

G4 Empty Απ: G4

Δημοσίευση  Palp Τετ Οκτ 22, 2008 12:05 am

Μ΄αρέσει πάρα πολύ σαν ιδέα και σαν σενάριο.Αλλά οι ερμηνείες είναι απλά άθλιες,καλές προς μέτριες λες του Λουκά και της Νίνας άντε και του Μαυρούλη (που δεν θυμάμαι το όνομά του Embarassed ).Οι 3 που προανέφερα είναι και αυτοί που μ' αρέσουν πολύ στη σειρά!!!Γενικά θυμίζει κάπως 504 (πως να μη θύμιζε άλλωστε ιδέα του Λαζόπουλου είναι και τα 2 Razz ) και ότι έχει να κάνει με ζωές νέων,εφήβων και θέτουν κοινωνικούς προβληματισμούς απλά με ξετρελαίνουν!!!
Palp
Palp

Αριθμός μηνυμάτων : 58
Ηλικία : 35
Location : Thessaloniki
Registration date : 10/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης