oi tainiofiloi
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Women's Murder Club

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Women's Murder Club Empty Women's Murder Club

Δημοσίευση  Rea Τετ Σεπ 10, 2008 10:01 pm

Ελπιζω να υπαρχει κανεις εδω περα που να ξερει για αυτην την σειρα βιβλιων του αγαπημενου μου James Patterson. Αλλα επειδη δε νομιζω,θα δωσω πληροφοριες Razz

Λοιπον καταρχην ειναι μια αστυνομικη σειρα που αποτελειται μεχρι στιγμης απο 8 βιβλια.Αλλα μαλλον δυσκολα θα σταματησει εκει αφου η αλλη αστυνομικη σειρα βιβλιων του εχει ηδη 15 βιβλια και συνεχιζει ακαθεκτος Razz
Στα ελληνικα βεβαια εχουν κυκλοφορησει μονο τα τρια πρωτα,αλλα ως γνωστον ειμαστε παντα πισω στην κυκλοοφορια βιβλιων Razz
Τα Women's Murder Club εχουν ως ηρωιδες τεσσερις φιλες, μια αστυνομικη ντεντεκτιβ,μια ιατροδικαστη,μια εισαγγελεα και μια αστυνομικη ρεπορτερ, οι οποιες ενωνουν τις δυναμεις τους και προσπαθουν να λυσουν διαφορες υποθεσεις ανθρωοποκτονιων.


Πριν λιγες μερες τελειωσα και το πεμπτο και το αγαπημενο μου ειναι το πρωτο, ισως γιατι ειναι και το μονο μεχρι στιγμης που ειναι αποκλειστικα δικο του. Τα υπολοιπα ειχαν ενα μικρο βαθμο συνεργασιας με αλλους συγγραφεις,πφφφ. Τεσπα ακομα και ετσι παραμενουν καλα Razz
Rea
Rea
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ηλικία : 35
Location : Athens
Registration date : 09/09/2008

https://tainioifiloi.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Women's Murder Club Empty Απ: Women's Murder Club

Δημοσίευση  just reaper Πεμ Σεπ 11, 2008 6:45 pm

Εγώ πάντως θα το διαβάσω. Ότι μου έχεις προτείνει μέχρι στιγμής μου άρεσε πολύ, οπότε δεν βλέπω για πιο λόγο να σπάσει η παράδοση.
just reaper
just reaper
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Registration date : 09/09/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Women's Murder Club Empty Απ: Women's Murder Club

Δημοσίευση  Rea Πεμ Σεπ 11, 2008 10:28 pm

ηλια Very Happy με συγκινεις Very Happy
οταν βγουμε θα σου δωσω το πρωτο βιβλιο Laughing
Rea
Rea
Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ηλικία : 35
Location : Athens
Registration date : 09/09/2008

https://tainioifiloi.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης